Lekarz dentysta - Michał Witecki

 

Lek. dent. Michał Witecki jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie brał czynny udział w zajęciach Koła Naukowego w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej. Następnie miał możliwość współpracy z Centrum Leczenia Obrażeń Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie, gdzie pracował jako lekarz dentysta stażysta. Uczestniczy w licznych kongresach i konferencjach, co pozwala mu na poszerzanie kompetencji i zdobywanie nowych umiejętności. Interesuje się przede wszystkim stomatologią estetyczną, protetyką i chirurgią stomatologiczną. Przez pacjentów ceniony za rzetelność w zakresie wykonywanych świadczeń i przyjazne usposobienie.

Całościowe, skomplikowane plany leczeń i najnowocześniejsza cyfrowa protetyka to dla niego najbardziej pożądane wyzwanie i największa satysfakcja z dawania Pacjentom ich wyczekiwanego, pięknego i zdrowego uśmiechu.

Leczenie planuje w oparciu o wykorzystanie technik cyfrowego projektowania uśmiechu Digital Smile Design - DSD. Wykorzystuje skaner wewnątrzustny dzięki czemu unika pobierania wycisków i oferuje najwyższej jakości leczenie.

U doktora Michała Witeckiego możesz przymierzyć swój nowy uśmiech jak sukienkę czy garnitur.

Zapraszamy na konsultację, na której zostanie dokładnie omówiony Państwa problem i zaproponowane odpowiednie leczenie.